upoutavka upoutavka upoutavka upoutavka upoutavka

Dobrá hygiena umožňuje lidem, aby se cítili dobře.

Lidé se při dnešním aktivním životu setkávají na mnoha místech. V práci, v restauraci, v nemocnici, v divadle, na letišti. Ve všech těchto situacích, hygiena by neměla být luxus. Měla by být přirozenou součástí života, aby se lidé cítili dobře. Sortiment společnosti Stimul Czech jistě splní očekávání u všech našich zákazníků a nabídne jim vysokou úroveň hygieny. Naše firma je přesvědčena, že náš sortiment uspokojí všechny požadavky v oblasti hygieny a nabízí kompletní řadu řešení pro každou potřebu na toaletách, v kuchyních či na jiném hygienickém místě.

HoReCa: tento segment zahrnuje hotely, restaurace, catering. Ve všech těchto zařízeních je potřeba dodržovat vysoké standarty hygieny, a to jak v samotném zázemí, tak i pro návštěvníky. Při zpracování potravin by měly být dodržovány předpisy HACCP.

Kanceláře: Kanceláře všech velikostí i lokací zahrnují tento segment. Většina z nás tráví velkou část dne v těchto prostorách a tyto prostory se stávají možnou oblastí přenosu nákazy z důvodu špatné hygieny rukou na pracovišti.

Zdravotnictví: Zdravotnictví zahrnuje různé nemocnice, domovy důchodců, ordinace praktických lékařů, sanatoria apod. Tato zařízení jsou místem zvýšeného výskytu bakterií a možným přenosem nosokominálních infekcí.

Průmysl: Průmysl zahrnuje výrobu a údržbu ve všech různých oblastech jako je obecná údržba, automobilový, letecký, tiskařský, potravinářský, elektrotechnický, farmaceutický průmysl, strojírenství, laboratoře, stavebnictví, různé opravny či autoservisy.